CSS4.pl – dowiedz się więcej o nowej wersji CSS

Andrzej „end3r” Mazur opublikował pierwszą edycję strony CSS4.pl – znajdziemy tam wykaz artykułów i prezentacji o najnowszej wersji CSS. Już wkrótce o wiele więcej nowości. Warto wspomnieć, że całość wzorowana jest na CSS3.pl, o którym mogliście przeczytać w wywiadzie z jej autorem. Zapraszam do odwiedzin i pisania o zarówno CSS3 jak i CSS4 – warto dzielić się wiedzą z innymi developerami, nasz rodzimy internet na pewno znajdzie miejsce dla nowych tutoriali i postów!

Komentarze

1

Link do mnie nie działa ;P Ale i tak dzięki za wpis :)

A wszystkich czytających zachęcam do pisania o CSS – sława i chwała w środowisku front-endowym po wsze czasy gwarantowane!

2

piszesz o froncie a twoja strona jest kompletnie nieczytelna pod ie8, sława i chwała gwarantowana, chyba że twoją stronę oglądają tylko ziomale na ipadach, jak tak to sorka

jurek
3

Nie wspieram badziewi – juz kiedys o tym pisalem.

4

IE8? Jurek, litości… jeśli używasz tej przeglądarki, to strona nie jest dla Ciebie. Pobaw się może systemowym Saperem albo wróć na Śledzika ;)

A to, że nie stać Cię na iPada to chyba nie powód, żeby płakać o tym w komentarzach? ;)

5

Co za awersja do ie8,program jak program znam gorsze

6

@Arecki: ale są też lepsze i darmowe.

Popieram ferrante – jak się robi coś nie dla zarobku, to można olać ignorantów i zyskać na tym sporo czasu.

Może gdyby na komercyjnych stronach traktowano ich z równym szacunkiem*, jak oni deweloperów to zauważyliby wreszcie, że używają totalnego chłamu.

* – od dłuższego czasu zajmuję się tworzeniem stron www / aplikacji webowych. Jest z IE coraz lepiej, ale nadal sprawia najwięcej problemów z najprostszymi rzeczami. Niestety sporo ludzi tego używa, więc jest zawsze ciśnienie, aby działało. Siedzi biedny człowiek i szuka dziury w całym, aby klient był zadowolony. Potem taki użytkownik jest przekonany, że ma dobrą przeglądarkę, bo wygląda ładnie… :)

Wesołych świąt :)
@jurek: Może Gwiazdor przyniesie przeglądarkę pod choinkę :)

7

wystarczy dać takiemu z IE czymś… info żeby zainstalował sobie porządną przeglądarkę, w ten sposób również dowie się czegoś nowego.

8

Jednego nie dokończą, a już biorą się za następne :)

Dodaj komentarz

Dozwolone tagi: <blockquote>, <code>, <strong>