Drawter Amateur – info

Dla tych, którzy bacznie śledzą losy projektu, mam dobre wiadomości. Ostro pracujemy nad rewolucyjną wersją „dla wszystkich” – tzw. amateur. Jest całkowicie nowa strona internetowa, jak na porządny startup przystało. Wkrótce, kiedy będzie można porozmawiać o dacie premiery, zostanie uruchomiona w pełni, wraz z blogiem i innymi, podobnymi rzeczami. Myślę, że tego lata się wyrobimy i nie będzie aż tak dużej obsuwy, jak wcześniej.

Aktualnie zajmujemy się ergonomią samego narzędzia. Powiem szczerze, że w zespole trwa prawdziwa burza mózgów. Wiele pomysłowych koncepcji musieliśmy niestety odrzucić, jak np. tę:

„młodzieżowa” koncepcja jednego z fanów ;-)

Tymczasem, jak to mam w zwyczaju, będę co jakiś czas przedstawiał nowości i inne smaczki na temat nowego Drawtera. Na pierwszy rzut idzie nowe logo:

Komentarze

1

Mam kilka sugesti co do aktualnej wersji Drawtera.

1. Przydałaby się możliwość ustawiania wymiarów obszaru roboczego za pomocą formularza, albo chociaż możliwość zwiększania oddzielnie wysokości i szerokości. Napewno łatwiej by było ustawić wymiary np. 1200×800 co aktualnie sprawia problem.

2. Zdziwiła mnie jedna rzecz. Mianowicie klikając na krzyżyk większość osób myśli, że aplikacja czy w tym wypadku „okienko” zostanie zamknięte. A nie tak jak w Drawterze zwinie. Zwijać się może naprzykład po kliknięciu na strzałke obok tytułu.

Narazie to tyle jakbym coś jeszcze wymyślił to będe pisać.

krystian
2

Wow, fajne to nowe logo. ;>

Dodaj komentarz

Dozwolone tagi: <blockquote>, <code>, <strong>