Chcesz tworzyć strony internetowe? Zapraszam na szkolenie z HTML5 i CSS3!

Zaczynamy szeroko zakrojoną ofensywę szkoleniową z Functionite.pl. W parze do boju idziemy z atrakcyjnymi cenami (tylko 249zł za dzień szkolenia). Już 23-24 listopada zapraszam na szkolenie z podstaw HTML5 i CSS3, które poprowadzę.

Dlaczego warto przyjść na to szkolenie? Przede wszystkim jest to wydarzenie nastawione na to, by jego uczestnicy wynieśli z niego realną wartość w kontekście ich dalszego rozwoju zawodowego. Nie będziemy omawiać nieistotnych rzeczy, by tylko zapełnić na siłę program szkolenia – koncentrujemy się na praktycznych ćwiczeniach i robimy podwaliny pod to, by uczestnik w krótkim czasie stał się Junior Developerem. Używamy przykładów z życia wziętych, mnóstwo analogii. Nie mówimy programistycznym slangiem, tylko staramy się przekładać wszystko na normalny, ludzki język. Co ważne, każdy uczestnik szkolenia dostanie moją debiutancką książkę o podstawach HTML5 i CSS3 w wersji elektronicznej!

Mamy za sobą juz wiele szkoleń, z których wyciągamy na bieżąco wnioski. Szkolenie nie powinno realizować wyłącznie sztywnej wizji jego twórców według spisu treści. Aktywnie staramy się słuchać potrzeb naszych uczestników i dostosowywać tematykę na bieżąco. Warsztaty mają pomóc Wam odnieść sukces.

Okazja jest tym bardziej atrakcyjna, jeśli weźmiemy pod uwagę, że z każdym rokiem brakuje programistów www! Jeśli myślisz o tym, by zawodowo tworzyć internet, nasze szkolenie jest jednym z najciekawszych na rynku – poznasz tylko i wyłącznie nowoczesne techniki i zagadnienia, od razu znajdziesz się na tym samym wózku, co inni. Stanowczo sprzeciwiamy się nudnej teorii i przestarzałym rozwiązaniom. Widzieliście pierwsze lepsze kursy HTML w sieci? Są nudne, bezpłciowe i sztampowe. Zero narracji czy odniesienia się do tego, co tak naprawdę robi się teraz w internecie.

Dlatego zapraszam do zapoznania się z tym szkoleniem HTML i CSS. Już wkrótce ogłosimy kolejne, tym razem nieco bardziej związane z JavaScript.

Komentarze

1

Super! Czekam z niecierpliwością również na organizowanie takich warsztatów w innym miastach.

Mary Pieroszkiewicz
2

Świetna sprawa :) Moja dziewczyna zawsze chciała ten temat zgłębić, a ja nigdy nie miałem czasu z nią do tego przysiąść porządnie z powodu braku czasu. Fajnie, że mogę oddać zadanie przeszkolenia jej w dobre i fachowe ręce :)

3

Bardzo dobry pomysł Dziudek. Zapraszamy dziewczyny i żony! :)

Dodaj komentarz

Dozwolone tagi: <blockquote>, <code>, <strong>