Falsy Values – JavaScriptowa konferencja 18-20 maja w Warszawie!

Mam przyjemność oficjalnie ogłosić pierwszą edycję konferencji Falsy Values, która odbędzie się 18-20 maja 2011 w Warszawie. Do stolicy Polski przyjadą światowej sławy specjaliści z zakresu JavaScript, na czele z ojcem chrzestnym tego języka. Douglas Crockford, Tantek Çelik, Dmitry Soshnikov, Juriy „kangax” Zaitsev czy też nasza polska czołówka – Kornel Lesiński oraz Zbigniew Braniecki. Czy potrzeba lepszej rekomendacji?

Falsy Values to konferencja skupiająca się w dużej części na workshopach. 18 i 19 maja spotykamy się na specjalnych warsztatach poświęconych JavaScriptowi (i nie tylko). 20 maja to z kolei dzień konferencji.

Workshopy! Jest w czym wybierać! Codziennie pięć ścieżek o różnorodnej tematyce. HTML5, node.js, podstawy JavaScript, zaawansowany JavaScript, game development – to tylko kilka z nich. Workshop za 139€ z Tantekiem Çelikiem? Proszę podać inną konferencję, gdzie będzie to możliwe! Dodatkowo, każdy uczestnik dowolnego workshopu otrzymuje za darmo bilet na dzień konferencji. Na konferencję na razie można dostać się więc przez workshop. Dopiero potem zostanie uruchomiona pula wyłącznie dla dnia konferencji, jednak nie obiecujemy, że będzie tego dużo, dlatego radzę się spieszyć już teraz!

Oto dotychczasowa lista spikerów, która wkrótce zostanie zaktualizowana o nowe, gorące nazwiska:

Spójrzcie na listę JSMentors – widzę kilka znajomo brzmiących nazwisk.

Staraliśmy się, by konferencja miała swój klimat. Design oparty jest na rysunkach postaci, nazwa konferencji nawiązuje do słynnych wartości fałszywych w JS. Spójrzcie na nazwy pakietów sponsorskich: Global, Context oraz Closure. Mamy ambicję zostać najlepszą konferencją o JavaScript w Europie. Wierzymy, że z Waszą pomocą się to uda. Już wkrótce ogłosimy kolejne ścieżki tematyczne workshopów!

Aktualnie obowiązują promocyjne ceny. Zapraszam więc do rejestracji!

Falsy Values na Facebooku
Falsy Values na Lanyrd
Falsy Values na Twitterze

Komentarze

1

W co nie kliknę, to 404…

2

DNS.

3

DNS, prosimy o cierpliwosc :)

4

No, już ;)

5

Bilet na konferencje zaklepany, do zobaczenia więc w maju :)

6

Dzięki za dobry timing :) akurat będę w PL, więc do zobaczenia na conference day!

Dodaj komentarz

Dozwolone tagi: <blockquote>, <code>, <strong>