Falsy Values – mała niespodzianka dla Czytelników Ferrante.pl

Czasem wypada się po prostu odwdzięczyć za dobre słowo i trzymane kciuki. Doszedłem do wniosku, że skoro czytacie, komentujecie i polecacie mojego bloga to wypada Wam jakoś podziękować. Wielu z Was zajmuje się profesjonalnie front-endem, część to młodzież, która dopiero stawia pierwsze kroki, choć już teraz jest bardzo zdolna. Postanowiłem więc wyselekcjonować wśród Czytelników te osoby, które najczęściej komentowały mojego bloga, osoby, które pamiętam jeszcze z czasów, kiedy ferrante.pl startowało oraz różnych dobrze zapowiadających się developerów front-end. Nie ma tutaj wszystkich z Was, jednak musiałem dokonać wyboru ze względu na ograniczoną liczbę wejściówek.

I tak, skromny prezent od Ferrante, a mianowicie wejściówkę na dzień konferencji Falsy Values (piątek 20 maja) dostają:

Do zobaczenia!

Niniejszym chciałbym podziękować jeszcze raz Mozilli, dzięki której w tym roku możemy rozdać o wiele więcej wejściówek! Jesteście świetni!

Komentarze

1

O jaka miła niespodzianka!

Dzięki :)

Zatem do zobaczenia w na najciekawiej zapowiadającej się konferencji front-endowej w Polsce w tym roku.

2

Ooo dziękuję ślicznie :) Ekm, może głupie pytanie, ale (kto pyta błądzi… mniej niż ten kto nie pyta ;)) w jaki sposób otrzymam wejściówkę?

3

Podeslijcie mi wszyscy maila, odpowiem ze szczegolami :)

4

Łał, nie spodziewałbym się. :) Dzięki, maila oczywiście podeślę.

zx
5

Dziękuję, ferrante – nawet nie wiem co powiedzieć, bo przecież nasze komentarze to tylko skromny wkład w genialną pracę, jaką wkładasz w ten serwis i edukację całej rzeszy programistów w Polsce. Pisząc ten komentarz jestem naprawdę zaskoczony, że ktoś tak szanuje swoich Czytelników. I na koniec – dzięki i Tobie, Mozillo!

Co do odbioru wejściówki – czy użyjesz maila z komentarza, czy życzysz sobie oddzielną wiadomość? Byłbym wdzięczny, gdybyś uwzględnił ten pierwszy wariant. ;]

6

hellyea!! będę! dzięki wielkie, masz u mnie piwo :) także czekam na szczegóły :)

7

To się nazywa obsługa – kilka minut po dodaniu komentarza już dostałem maila z informacjami – rejestracja trwała dosłownie dwie minuty. Bilet znajduje się już w mojej skrzynce odbiorczej, a więc do zobaczenia 20 maja! Jeszcze raz dzięki, Ferrante!

8

[…] stron internetowych – zarówno od strony frontendu, jak i bardziej serwerowych zagadnień. Dzięki uprzejmości pierwszego z organizatorów miałem okazję pojawić się w piątek 20 maja w kinie Femina i posłuchać jednych z najbardziej […]

9

Oto moje wrażenia:
http://7pl.info/relacja-z-falsy-values-okiem-programisty-php.html
Generalnie bardzo pozytywne :)

Dodaj komentarz

Dozwolone tagi: <blockquote>, <code>, <strong>