Front-Trends 2014 – poszukujemy wolontariuszy!

Kolejna edycja jednego z największych na świecie wydarzeń front-endowych – konferencji Front-Trends – odbędzie się 7-9 maja 2014 w Warszawie (jesteśmy już na Lanyrdzie, wkrótce opublikujemy więcej szczegółów). Już teraz szukamy chętnych wolontariuszy gotowych wesprzeć nas swoją pasją i energią.

IM_TS20130424_1439_9584_CR2

W tym roku chcemy popracować nad jeszcze lepszą formułą wydarzenia i tradycyjnie potrzebujemy Waszej pomocy, jako że Front-Trends to konferencja od community dla community, i bez Was by się nie odbyła.

Wszystkim zainteresowanym najnowocześniejszymi technologiami internetowymi proponujemy współpracę. Szukamy osób, które byłyby dyspozycyjne w dniach 6-9 maja, czyli dzień przed konferencją i w trakcie konferencji. Waszymi zadaniami byłaby głównie pomoc przy instalacji infrastuktury Front-Trends 2014 (rozmieszczenie krzeseł/mebli/stoisk), aranżacja stanowiska z rejestracją (jak i jego obsługa), szerokorozumiana pomoc dla uczestników i prelegentów, a także odbiór prelegentów z lotniska. W zamian oczywiście oferujemy pełnoprawny status uczestnika, jak i możliwość wysłuchania wybranych prelekcji. Warto podkreślić, że to jedna z niewielu szans w Polsce, by przyjrzeć się z bliska temu jak wygląda organizacja wydarzenia tej wielkości. Front-Trends to również unikatowa możliwość spotkania największych umysłów tej branży i nawiązania cennych kontaktów.

Wszystkie zgłoszenia przyjmujemy tradycyjnie mailowo pod contact@front-trends.com. Wymagamy krótkiej informacji o sobie (w tym wiek, miejsce zamieszkania i numer telefonu) i doświadczeniu (nie jest wymagane, lecz na pewno się przyda).

Komentarze

1

Jak można zostać uczestnikiem tego wydarzenia? Co o tym decyduje (kolejność zgłoszenia, doświadczenie, firma/pracodawca). Chcielibyśmy z ekipą z pracy wybrać się na Front-Trends… Pozdrawiam

Grupal
2

Standardowo rozpoczniemy sprzedaż biletów na naszej stronie. Cierpliwości!

3

A jaki jest koszt takiego bileciku (np. tegorocznej edycji był?), bo kierownictwo ustala budżet na szkolenia na następny rok i się mnie pytają :-)

Dodaj komentarz

Dozwolone tagi: <blockquote>, <code>, <strong>