Functionite – naucz się HTML5 i JavaScriptu

Ruszyłem właśnie z Functionite. Jest to brand, pod którym będę prowadził moją dotychczasową działalność szkoleniową oraz prowadził angielskiego bloga o HTML i JavaScript.

Z Functionite chcę stworzyć solidną markę, która wprowadzi nową jakość w szkoleniu front-endowców i JavaScriptowców. I wiem, jak to zrobić.

Wkrótce ruszy seria darmowych workshopów, a także rozszerzymy ofertę o nowe, dopieszczone w każdym calu szkolenia. Moim celem jest stworzenie grupy ludzi, którzy będą rozpoznawalni za swoją wiedzę i umiejętne jej przekazywanie. Mówię jednocześnie “dość” tradycyjnym, nudnym metodom nauczania – na workshopach Functionite nie będziesz się nudził, a wyniesiesz wiedzę, którą użyjesz od razu w swoich projektach.

Oferta Functionite jest skierowana zarówno do firm, jak i do osób indywidualnych. Jeśli chodzi o otwarte workshopy, postaram się przeprowadzić takie w największych miastach Polski. Część z nich będzie darmowa, ponieważ Functionite chce również realizować misję darmowej i wolnej edukacji. Oprócz tego, większość naszych prezentacji będzie, jak dotychczas na Ferrante, darmowa i opublikowana na Slideshare bądź innym serwisie.

Functionite znajdziesz na Twitterze, Facebooku oraz Githubie, gdzie przechowujemy zresztą swoją stronę internetową dzięki GitHub Pages.

Komentarze

1

Bardzo fajna idea! Planowane są szkolenia z użyciem jakiś konkretnych frameworków?

PS czy domeny functionite.eu i .net też pacnięte w ramach tego projektu? Czy to już sprawka kogoś innego? Tak z ciekawości pytam ;)

2

Super inicjatywa! :]

Kiedy ruszają pierwsze szkolenia z front-end’u i js …?

Mam nadzieję, że szkolenia dotrą na Śląsk :]

Mary Pieroszkiewicz
3

Będą szkolenia z Backbone.js i Angular.js. Poza tym także node.js

Tak, to są domeny projektowe.

A ruszamy pełną parą w czerwcu! :)

4

O! To ja już nie mogę się doczekać kolejnych informacji.

sszachnowski
5

No. Nawet niezła cena.

filip
6

Dałem się dzisiaj wciągnąć w równoległą prelekcję, ale chętnie bym posłuchał o Twoim spojrzeniu na frontend. I cały czas żałuję, że nie byłem.

Powodzenia z Functionite! Na razie zapowiada się ciekawie.

7

Wiadomo kiedy ruszy projekt szkoleń? Na razie jak widzę cisza, chętnie bym się wybrał.

Dodaj komentarz

Dozwolone tagi: <blockquote>, <code>, <strong>