Mam duży problem z…

Właśnie, z czym? Zastanawiałem się chwilkę, co warto dodać do praktycznego wprowadzenia do JavaScript. Jako że kurs ten pisany jest głównie dla Was, Czytelników, z chęcią poznam Wasze opinie na temat spraw słabo omówionych i niezrozumiałych. Czekam również na pomysły, co chcielibyście zrobić przy użyciu JS, a umiejętności Wam na to nie pozwalają. Jeśli dana idea okaże się praktyczna i dobra, z pewnością omówimy to i owo przy okazji kolejnego odcinka.

Wszelkie sugestie w związku z powyższym zapytaniem ślijcie na skrzynkę mam[]dosc.pl bądź wyraźcie je w komentarzach. W miejsce „[]” wstawcie godnie nam panującą m@łpę. Dziękuje.

Komentarze

1

może coś o cookies? znaczy sie np. jak zrobie rozwijane menu i ktoś je zwienie to żeby było to zapamietane na danym komputerze i żeby po ponownym wejściu na stronę to żeby menu było zwinięte…

2

Dobra mysl, postaram sie przemycic cookiesy do kolejnych przykladow.

3

a może „zabawy z formularzami”? Wiadomo, że na formularze nakładamy celowo pewne ograniczenia np: co do długości znaków. Można by zrobić np: dynamicznie zmieniający się licznik ilości znaków, który pokazywał by ile znaków mogę jeszcze wpisać. Lub jakieś fajne udogodnienia np: kalendarz ułatwiający wpisywanie daty. Temat poprawnego otwieranie nowych okien, a sprawa blokady w przegladarkach. Sposoby wykrywania JS?

Lerno
4

Niekoniecznie na temat ale mam pomysł co do PHP. Obsługa obiektu dom w PHP. W php5.3 pojawiło się takie coś więc moze być ciekawe, ja poczekam na PHP5.3 Stable i wtedy wyproboje. Czy to koniec JS?

Dodaj komentarz

Dozwolone tagi: <blockquote>, <code>, <strong>