meet.js – Wielka Ofensywa Lipcowa!

29 lipca w Poznaniu, 30 lipca w Warszawie, 31 lipca w Krakowie – oto najświeższe daty spotkań meet.js. Ruszamy z Wielką Ofensywą Lipcową!

Krótkie przypomnienie:

W założeniu meet.js to comiesięczne, niekomercyjne spotkania entuzjastów front-endu i programowania webowego. Prelekcje (po polsku) trwają od 10 do 15 minut (plus 10 minut Q&A), gdzie każdy może zgłosić swoją kandydaturę do wystąpienia przed publicznością. Warunki są dwa – spicz o front-endzie bez nachalnego spamowania swojej firmy czy produktu. Wejście oczywiście za darmo!

Poznań

W stolicy Wielkopolski spotykamy się w piątek od godziny 18:00 w siedzibie firmy Cognifide pod adresem ul. Murawa 12-18. Wielkie podziękowania dla Cognifide! Oto mapka:


Wyświetl większą mapę

Finalna lista prelegentów:

Jeśli chcesz zostać prelegentem na poznańskim spotkaniu napisz do Piotra Kalety. Szacun w Poznaniu gwarantowany, tej! ;-)

Duże wyrazy wdzięczności i podziękowania dla organizatorów imprezy: Piotra Kalety, Michała Maćkowiaka oraz Daniela Mendalki!

Warszawa

W sobotę natomiast zbieramy się w Sali Senatu (budynek A, sala 337, piętro III) Polsko – Japońskiej Wyższej Szkoły Technik Komputerowych, która kolejny raz użyczyła nam miejsca, za co bardzo dziękujemy! Zaczynamy od 11:30.


Wyświetl większą mapę

Dotychczasowa lista prelegentów:

Jeśli chcesz zostać prelegentem na warszawskim spotkaniu napisz do mnie! Sława na wyciągnięcie ręki! (Michał mówi, że także kobiety) ;-)

Duże podziękowania dla Pawła Czerskiego za pomoc w organizacji!

Kraków

W Krakowie spotykamy się w niedzielę od godziny 16:00 w klubie Drukarnia, któremu składamy najszczersze podziękowania!


View Larger Map

Dotychczasowa lista prelegentów:

Jeśli chcesz zostać prelegentem na krakowskim spotkaniu napisz do Sebastiana Poręby. Uznanie i chwała w Grodzie Kraka jeszcze nie były tak blisko! ;-)

Za organizację krakowskich meet.js odpowiedzialni są Sebastian Poręba oraz Wojtek Dłubacz. Brawa i podziękowania dla tych Panów za dobrą robotę!

Facebook

Zachęcamy do odwiedzin naszej strony na Facebooku! Już wkrótce odpalimy też oficjalną stronę www, gdzie znajdziecie wszystkie informacje o najbliższych spotkaniach, a także będziecie mogli bez problemów zapisać się jako widz/prelegent.

Przypominam też, że jeśli chciałabyś/chciałbyś zorganizować meet.js w swoim mieście, śmiało napisz do nas!

Do zobaczenia na meet.js!

Komentarze

1

:-D

2

O tak, w końcu ciąg dalszy! :D

3

Jestem zainteresowana spotkaniem w Krakowie. Przepraszam za może i głupie pytania, ale chciałabym wiedzieć czy są jakieś zapisy, ile kosztuje wstęp czy konferencja jest w języku polskim i co oznacza tematyka (tbd)?

Venus
4

Zaktualizowałem już wpis pod kątem Twoich pytań :-) Zapraszam serdecznie na meet.js!

5

“tbd” oznacza “Tarot-Based Development”, czyli będziemy opowiadać o tym, jak kierować procesem rozwoju oprogramowania w oparciu o metody astrologiczne, w tym wróżenie z kart Tarota…

A na serio: “tbd” = “to be done” – czyli że jeszcze nie powiedzieliśmy organizatorom, o czym dokładnie będziemy mówić. ;-)

6

marcoos jeżeli jednak zdecydowałbyś się na opowiedzenie o tym trudnym temacie z pierwszej części komentarza, to zapraszamy do Poznania :D Karty tarota załatwimy :P

7

a Katowice? Kiedy Katowice?

kato
8

Organizacja meet.js nie boli ;-)

9

btw: gdzie sa obiecywane materialy video z poprzednich meet.js ? :)

sho
10

czy na spotkania mogą wpaść osoby, które nie miały z samym front endem za dużo wspólnego, ale chciałyby się w tym kierunku rozwijać (po opanowaniu technologii serwerowych)?

pawel
11

wstęp wolny oczywiście, nie robimy selekcji ;-)

12

jak nie boli to kiedy?

kato
13

Jak ktoś z Katowic będzie chętny to zrobić. :-)

14

Mapka do Cognifide w Poznaniu jest nie do końca poprawna.

Niestety Google Maps nie umie wskazać adresu ‘Murawa 12-18’, a to dokładnie po drugiej stronie ulicy od znacznika na mapie.

A konkretnie tutaj: http://goo.gl/zH54C

Zapraszamy!

bartaz
15

Tym razem się nie spóźnię tak jak na Falsy Values ;) Czy czas jest jakoś ograniczony czy zależy od tego ile będzie wystąpień?

16

Oż Wy niedobrzy! Do 3 sierpnia jestem na urlopie i tracę 3 eventy na raz. Idę poużalać się nad swoim losem ;P

17

Przepraszam, a czy w pobliżu Poznańskiej lokalizacji jest jakaś galeria handlowa? Chętnie wybrałbym się z Wrocławia, tylko muszę gdzieś małżonkę pozostawić na te 2-3 godziny. :)

H68nkr
18

@H68nkr

Nie w takim pobliżu żeby dojść na pieszo (spacerek zająłby co najmniej pół godziny), ale najbliżej jest C.H. Plaza: goo.gl/xEHf9

Trochę bliżej jest Tesco, ale trudno to nazwać galerią handlową ;)

bartaz
19

@H68nkr – do plazy będzie idealnie.

@Reinmar – mi prawie na urlop też trafiło, ale ja 30lipca nad ranem wyjeżdżam więc idealnie się jeszcze załapie na poznański event ;-)

20

Może kolejne spotkanie zróbcie nad morzem? Kołobrzeg chociażby.

Raalsky
21

@Reinmar co to urlop jest obowiązkowy? :-)

22

Ja wyjeżdżam 1 sierpnia nad ranem, więc może załapię się na krakowski. :)

s!n
23

Nie dałoby rady przesunąć meetu w warszawie o jakieś półtora godziny?
Jeżeli ktoś dojeżdża np. z Gdańska/Elbląga to nie ma szans aby wyrobił się na czas. Przykładem jestem Ja, chcę przyjechać na mój pierwszy meet.js, ale nie wyrobię się autobusem.
Pozdrawiam.

Adam Rudnicki
24

Obawiam się, że to niemożliwe, wieść poszła w świat…

25

A w następnym miesiącu ?
W tym w takim razie po godzinnym spóźnieniu nie ma sensu przychodzić ;).

Adam Rudnicki
26

Jasne, w następnym możemy dokonać pewnych korekt, ale raczej maks o godzinę – zobaczymy :-)

27

Dla osób podróżujących tramwajem po Poznaniu: Jutro kończy się remont na Moście Teatralnym, ale trudno powiedzieć czy będą już jeździły tramwaje, więc zamiast korzystać z 4 lub 10 rozglądajcie się też za zastępczym autobusem T2.

28

Odnośnie dojazdu/dojścia do Drukarni w Krakowie, weźcie pod uwagę, że na mapie google nie ma jeszcze mostu który tak naprawdę istnieje tam i jest dokładnie na wysokości drukarni (most dla pieszych, nie dla samochodów) także można bezpośrednio takim mostem wprost do drukarni dojść :)

29

@Wojciech Dłubacz: dzięki za informacje, może się przydać :)

30

Jeśli chodzi o Kraków to może tak after-party w muzeum inżynierii miejskiej na św. Wawrzyńca? ;)

31

Poznaniacy:

Tramwaje nadal nie jeżdżą, więc dojazd autobusem T2.
Przystanek MURAWA:

http://www.mpk.poznan.pl/index.php?option=com_transport&co=line&l_no=T2

bartaz
32

“kto pyta błądzi… mniej niż ten kto nie pyta”
Czy trzeba się gdzieś zapisywać tudzież inaczej potwierdzać chęć przybycia? Bo obawiam się, że klub drukarnia może nie pomieścić wszystkich zainteresowanych ;)

33

Kraków: brakujący temat – Accessible JavaScript (nie każdy na fejsa zagląda).

34

Dzięki za ciekawą porcję informacji w miłej atmosferze! :)

35

Dodaj komentarz

Dozwolone tagi: <blockquote>, <code>, <strong>