Meet.js – wracamy! Nowe miasto – Gdańsk! A poza tym Warszawa i Wrocław!

Spotkania meet.js wracają w 2013 roku! W dodatku na mieszkańców północnej Polski czekają same dobre wiadomości!

Na dobry początek zapraszamy do Warszawy w niedzielę 27 stycznia od 16:00 do Reaktora na pierwszego meet.js’a od dłuższego czasu. Posypując głowę popiołem, przyrzekamy się poprawić i organizować spotkania częściej. Jednocześnie liczymy na dużą frekwencję – pamiętajcie, bez Was nie ma tych spotkań! Zapewniamy piwo i chipsy! Poza tym warto dodać, że nadal szukamy prelegentów na stołeczne spotkanie! Zgłaszajcie się przez stronę meet.js na Facebooku lub piszcie na contact@meetjs.pl!

Prelegenci w Warszawie:

Najważniejszą informacją jest jednak to, że meet.js startuje w Gdańsku!. Tym samym meet.js stały się prawdopodobnie największą siecią spotkań developerskich w Polsce! Pierwszy event z cyklu odbędzie się w Pubie Polufka 11 marca od 18. Wszystko dzięki wspaniałej inicjatywie i zapałowi Łukasza Klisia, Michała Miszczyszyna oraz Arkadiusza Putko! Szczegóły spotkania poznacie również na FB.

Prelegenci w Gdańsku:

Ponadto już wkrótce kolejne spotkanie we Wrocławiu! Odbędzie się ono 28 stycznia od 19:00 w Instytucie Informatyki Uniwersytetu Wrocławskiego przy ul. Joliot-Curie 15.

Prelegenci we Wrocławiu:

Komentarze

1

Mam nadzieję, że Meet.js również wróci do Poznania w najbliższym czasie.

Goracyi
2

Do wrocławian – ma ktoś mapkę instytutu z zaznaczoną salą? :) Kiedyś na ferrante.pl chyba takowa była, ale nie mogę się do niej dokopać :>

rk
3

Sala jest po lewej od głównego wejścia (nie od strony Odry). W wielu miejscach wiszą też mapki z zaznaczonymi numerami sal.

kolar
4

Kiedy będzie znowu w poznaniu bo ostatni przegapiłem, a bardzo bym chciał uczestniczyć w Meet.js,

Pozdrawiam

Belmor
5

[…] sama inicjatywa spotkań front-endowców w postaci meet.js nie jest w Polsce nowa, to w Trójmieście spotkanie to odbyło się pierwszy […]

Dodaj komentarz

Dozwolone tagi: <blockquote>, <code>, <strong>