Ogłoszenia

Mam kilka ogłoszeń formalnych dla osób zainteresowanych moimi projektami.

W czerwcu 2017 przestał działać mój software house Functionite. Dziękuję wszystkim współpracownikom za dobre dwa lata, w trakcie których udało się zbudować całkiem nieźle prosperującą firmę, zatrudniając w końcowym momencie piętnaście osób.

Kilka tygodni temu stery meet.jsa przekazałem Zbigniewowi Tenerowiczowi, dotychczas organizatorowi poznańskich spotkań i osobie, która była z nami od pierwszego wydarzenia w tym mieście czyli 12 lutego 2011. To on teraz odpowiada za wszystko. Zbyszek to utalentowany i mądry człowiek, zaufajcie mu – ja oczywiście jeszcze raz mu gratuluję i życzę sukcesów! Jednocześnie bardzo dziękuję wszystkim za wspólne lata budowania marki. Osoby organizujące meet.jsy w swoich miastach pokazały, że można bez kłótni stworzyć coś fajnego, wkładając w to dwie proste rzeczy: pasję i pracę. Brawo i niech to owocuje na przyszłość. Uważajcie przy okazji na wszystkich bajarzy, którzy budują „społeczności” lokalne, zaczynając od ich dzielenia, ostatnio dużo ich, szczególnie nadciągają tacy ze wschodu Polski i czasem z samej Afryki ;-).

Projekt kodu.je jest na razie zamrożony – tzn. mam nad nim pieczę, ale wkrótce przejmie go, miejmy nadzieję, Wojciech Połowniak. Jest to kwestia wewnętrznych ustaleń, niemniej mnie na ten moment, jako autora tutoriali, nie zobaczycie. Wojtek wiem, że dłubie nowe rzeczy dla Was.

Niniejszym bardzo dziękuję wszystkim za dobrą współpracę i okazaną mi/nam sympatię. Oczywiście, że mam swoje przemyślenia i powody dla powyższych decyzji, jednak streścić można je w jednym zdaniu. Najpierw Bóg, potem rodzina, a na końcu wszystko inne. Być może będzie jeszcze czas na napisanie czegoś więcej. Tymczasem – niech będzie pochwalony Jezus Chrystus i Maryja Zawsze Dziewica!

Komentarze

1

Gdzie? Mam nadzieję być gotów.

Adam Madrzejewski
2

Dzięki Adam, ale nie mam sprecyzowanych planów na działalność. Nie pozbywam się na pewno tego bloga, więc jeśli cokolwiek stanie się godnego publikacji, na pewno dowiesz się o tym tutaj. Pozdrawiam!

3

Chwała Panu!, Wszystkiego dobrego życzę :)

Domel
4

Wypalenie zawodowe czy może coś innego cię dopadło?
W każdym razie – powodzenia :)

Dodaj komentarz

Dozwolone tagi: <blockquote>, <code>, <strong>