Praktyczne wprowadzenie na papierze…

Chciałbym poinformować, że wkrótce, jeśli wszystko pójdzie po mojej myśli, Praktyczne wprowadzenie… ukaże się na łamach pewnego magazynu o tematyce komputerowej. Na razie jednak nie mogę zdradzić jego nazwy, aczkolwiek wiedzcie, że na pewno ją podam, kiedy będzie ku temu czas i sposobność.

W związku z tym, pytanie do Was, Czytelników – czy jesteście zainteresowani tego typu wydaniem i rozważycie kupno czasopisma z kursem? W sumie nie oczekuję samych odpowiedzi pozytywnych, bo wiem, że niektórzy z Was mogą stawiać Internet ponad papier, jak to na blogosferę przystało.

Mam jednak po cichu nadzieję, że kurs ten, między innymi poprzez wspomnianą publikację, zostanie trochę szerzej rozpropagowany i zadając takie pytanie za parę tygodni, otrzymałbym o wiele więcej odpowiedzi, niż będzie miało to miejsce teraz.

Komentarze

1

Za rozsądną cenę – na pewno!

howky
2

A ja tam i tak drukuję Twój kurs prosto z bloga. Dawno nie kupowałem czasopism komputerowych i wątpię, żeby się to zmieniło.
BTW: Tylko nie rezygnuj z Internetowego wydania „Praktycznego wprowadzenia” ;)

3

Jasna sprawa, magazyn to tylko dodatkowa frajda :-)

4

no mistrzu, myślę ze byłoby ciekawiej gdyby pojawiło się w wersji drukowanej. Aczkolwiek od dawna nie kupiłem gazetki i więc kto wie skuszę się na zakup :)

Ale podobnie jak castus, również sobie drukuję i czytam to będąc na jakimś nudnym wykładzie ;-) albo też w pociągu czytam :)

Mam nadzieję ze bedzie continue ;-) na blogu :)

z pozdrowieniami, Kuba (bobiko)

5

Niech zgadne, MI, wsglednie KS-E :)

PS. Warto zrobic cos z tym polem wymaganego emaila. Å»e mail się nie wyswietla to jedno, ale odruch nie wpisywania maili w formularze jest jednak silny.

Wilk
6

Tak, teraz moge juz zdradzic, ze bedzie to Magazyn Internet :)

Co do wymaganych pol, dodalem stosowna adnotacje, w sumie, jak moglem o tym zapomniec? :-)

7

Fajnie piszesz – chętnie kupię gazetkę – choć od analogowych publikacji odwykłem to chętniej zapłaciłbym za wersję choćby w pdf – może pomyśl o udostępnieniu takowej po opublikowaniu ?

Pozdrawiam – gratuluję dobrej roboty.

Dodaj komentarz

Dozwolone tagi: <blockquote>, <code>, <strong>