Szczecin, część trzecia

W ostatni weekend, jak już pewnie zauważyliście, miałem okazję poprowadzić trzecie szkolenie, tym razem w Szczecinie. Muszę powiedzieć, że było ono jak dotąd najlepsze!

Przede wszystkim udało mi się z nawiązką zrealizować cały materiał, a także wprowadzić doń nowe elementy. Pojawiło się więc kodowanie w grupach, eksperymentowanie z naprawdę wymagającymi skryptami (np. abstrakcja klasycznych klas w JS) i wiele więcej. Rozwiązaliśmy też, pomyślnie, a jakże, quiz o JavaScript. Poza tym w specjalnym katalogu możecie obejrzeć niektóre z wypracowanych na szkoleniu skryptów.

Należy wspomnieć, że dzięki Frontend Force uczestnicy dostali także firmowe notatniki, a sala w jakiej zostało poprowadzone szkolenie była prawie że idealna i śmiem stwierdzić, że najlepsza z dotychczasowych. Nie mnie oceniać warstwę merytoryczną, ale – wczuwając się na chwilę w uczestnika – warunki były według mnie bardzo dobre.

Najważniejsza jednak rzecz – ludzie! Trafiłem na grupę naprawdę bardzo dobrych developerów, którzy żądni byli wiedzy. Mam nadzieję, że ją dostali. Panowie, jak widzicie JavaScript niesie za sobą milion możliwości. Nie ma innej opcji, jak dalszy rozwój w tym obszarze. Czekam na Wasze projekty, o których zresztą także rozmawialiśmy.

Podsumowując, naprawdę świetnie spędzony weekend!

Na koniec pozwolę sobie zadać dość frapujące, myślę, pytanie. Co łączy Douglasa Crockforda, Adreę Giammarchiego i Petera-Paula Kocha? Odpowiedź już wkrótce na blogu!

Komentarze

1

Wielkie dzięki za szkolenie Damian! To był JavaScript na najwyższym poziomie i to w Szczecinie, i to za darmo! Nie mogło być lepiej. Kurs super przygotowany. Zawartość merytoryczna, ćwiczenia, uczestnicy – wszystko wielki plus. Pozostało mi przemyślenie: im więcej zna się JavaScript, tym bardziej ma się wrażenie że jest to niemal dziewiczy teren – pełen potencjału do wielkich odkryć.

Pozdrawiam wszystkich. Liczę na kolejne spotkanie, być może tym razem w międzynarodowej obsadzie.. jak w zagadce :))

Michał
2

…to teraz zapraszam do Rzeszowa :)

3

I do Opola ;)
Szkoda, że nie wybrałem się na szkolenie we Wrocławiu, daleko nie jest.

Dodaj komentarz

Dozwolone tagi: <blockquote>, <code>, <strong>