Szkolenie w Szczecinie

W najbliższy weekend odbędzie się trzecie szkolenie, tym razem w Szczecinie. Zapraszam chętnych, standardowo, na stronę rekrutacyjny.pl, gdzie możecie dokonać zapisów i przeczytać nieco więcej o samym szkoleniu (oczywiście po uprzedniej lekturze tutejszych postów…).

Z rzeczy wartych wymienienia, zmieni się nieco formuła przedsięwzięcia. Będzie jeszcze więcej ćwiczeń, tym razem nieco bardziej przyziemnych, związanych bardziej z webdevelopmentem aniżeli inżynierią programowania. Zapraszam!

Komentarze

1

Szkolenia stały stałym fragmentem gry!

Czy jest jakiś plan daleko bieżny. W szczególności chodzi mi czy odbędzie się podobna impreza w Krakowie, jeżeli tak to kiedy?

frankie.the.coin
2

3 wiadomość o szkoleniach, będzie jeszcze jakaś treść czy wywalać z rss’ów? – Nie pytam się ze złośliwości – lubię porządek :).

Tomasz
3

Jak znajde czas, to bedzie :-). W ogole nigdy nie rozumialem tego typu komentarzy, to jest jakas forma dowartosciowania sie, szantaz?

Pozdrawiam

4

Nie, proste treściwe pytanie. – nie mam nic do tego o czym piszesz, jeśli chcesz pisać o szkoleniach to pisz ale porządek w rss musi być, inaczej będę miał pełno wiadomości niepotrzebnych co jest zwykła stratą czasu mojego i mojego procka.

Również pozdrawiam i czekam na „mięsko” :D.

Tomasz
5

No ok, w sumie to zalezy jak traktujesz tego bloga – bo o prywacie rowniez, jak widac, mam zamiar pisywac, a szkolenia sie w to wpisuja jak ulal. Pewnych spraw nie przeskocze, tez chcialbym pisac tutoriale na 4 strony ;-)

W kazdym razie juz wkrotce jedna, dwie bomby, wiec warto zostawic tego bloga w czytniku ;-)

Pozdrawiam

6

Zwracam się z takim oto pytaniem:
Czy w najbliższej przyszłości można liczyć na zorganizowanie takowego kursu w Trójmieście? Nie ukrywam, że zainspirowały mnie komentarze osób, które miały możliwość brać w nim udział. Uczę się JavaScript’u i wierzę, że moja obecność na takim szkoleniu byłaby bardzo wartościowa – oczywiście dla mojej wiedzy ;)

maiqel
7

[…] reklama lukasz_on przed chwilą Ktoś z Was też się wybiera na szkolenia "Zaawansowany JS" w #Szczecin.ie, prowadzone przez #ferrante? Zapowiada się bardzo interesująco. Zobaczymy czego jeszcze nie wiem o #JS :) ferrante.pl/…0/03/15/szkolenie-w-szcze… […]

8

ferrante, chętnie bym się pojawił, ale prawdę mówiąc jestem trochę przerażony, tym, że sobie nie poradzę. Szczególnie, jeżeli nacisk będzie położony na ćwiczenia. :)

Bardzo ciężko będzie?

reb
9

Trzeba bedzie wiedziec co to dziedziczenie, statyczna, dynamiczna typizacja, przeciazanie metod itd.

Pozdrawiam

10

Co do Trojmiasta i Krakowa – postaramy sie, ale bedzie ciezko.

11

A jak się przeciąża metody w JavaScriptcie? ]:->

frrua!
12

Bardzo dobrze poprowadzone szkolenie! Duża dawka JavaScriptowej magii w intensywne dwa dni. Ćwiczenia na dobrym poziomie, pozwalają chwilę pogłówkować nad nieszablonowymi problemami. Na prawdę dużo można wynieść z takiego szkolenia, ale poziom nie jest na pewno dla początkujących. To był dla mnie świetnie spędzony weekend.

Pozdrawiam!

Wiktor
13

jedynie dodam, że tak przekrojowego szkolenia nie sposób chyba nigdzie ‚wykupić’ i warto przejechac sporo kilometrów aby wziąć w nim udział.

temat przeciążania metod jest jednym z wielu bardzo ciekawych zagadnień ;) i co ciekawe – działa :P

14

Zgadzam się z przedmówcami :)

Zdecydowanie opłacało się przyjechać z Gdyni.

Szkolenie tak na prawdę jest przekrojem, po wszystkich najważniejszych zagadnieniach JS, których zwykły śmiertelnik w domu, w kapciach nie pozna :)

Szkolenie nie jest tylko opowieścią o możliwościach, zdecydowana większość czasu szkoleniowego, to praktyka – kodzenie, rozmowa o rozwiązaniach, dzięki czemu jego skuteczność jest bardzo wysoka ( choć to dopiero teraz się okaże, kiedy wiedzę zdobytą będzie się wykorzystywać ;) )

Dziękuję wszystkim za możliwość udziału, oraz za wielką dawkę wiedzy, którą zdobyłem :)

HaRy
15

Bardzo dobre szkolenie, Damian to prawdziwy fachowiec ;) Masa ciemnych stron JavaScriptu, magia prototypów… Warto było spędzić weekend słuchając wykładowcy.

Jak nie będziesz miał pomysłu gdzie zrobić jakieś kolejne szkolenie lub konferencje – to zapraszamy do Szczecina :)

16

I ja dołączam swoją jak najbardziej pozytywną opinię.

Ogromna dawka wiedzy, podana w bardzo strawnej formie, w miłej atmosferze i poparta ćwiczeniami. Widać profesjonalizm i obycie w temacie prowadzącego. Tematyka dość przekrojowa, było chyba o wszystkim o czym można opowiedzieć jeśli chodzi o JavaScript. Nabrałem przekonania, że w JS możliwe jest wszystko :) Ćwiczenia to bardzo dobra rzecz na takich szkoleniach. Ćwiczenia w grupach przy bardziej skomplikowanych zagadnieniach to też był świetny pomysł. Sami byśmy pewnie „ugrzęzli”, a w grupie pomagaliśmy sobie nawzajem. No i jeszcze się ćwiczy „teamwork” :)

Dopisali też uczestnicy. Dzięki zadawanym pytaniom i prowadzonym dyskusjom atmosfera była dość ożywiona. Nie sposób się było nudzić.

To był bardzo owocny weekend.

Pozdrawiam

Dodaj komentarz

Dozwolone tagi: <blockquote>, <code>, <strong>