Wygraj bilet na Front-Trends 2010

Przygotowaliśmy specjalny konkurs dla wszystkich, którzy chcieliby być na Front-Trends 2010 w Warszawie. Sprawa jest prosta – przygotuj ciekawy efekt, stronę, animację, cokolwiek, co jest zbudowane w HTML5, CSS3 lub JS, i udowodnij w swojej pracy, że warto przyjść na Front Trends 2010. Biorąc pod uwagę, że można zaoszczędzić dobrych kilkaset złotych (i przy okazji czegoś się nauczyć) polecam gorąco!

Komentarze

1

Straszna dyskryminacja. Objective-C to już się nie liczy :P

2

Dali byście jakiegoś psdeka, coby było łatwiej dla tych co html5, css3, js only ;)

Zielun
3

hmm.. swego czasu takie konkursy były dość kontrowersyjnie odbierane.. można je odczytać jako „Czy jest jakiś jeleń co nam zrobi fajną stronkę za free ?” ;-)
No i w ogóle taki trochę szkolny target (czy to też target konferencji ?). Ludzi już pracujących w branży raczej na to nie namówicie.

4

Ale nikomu nie chodzi o stronke za free, tylko o pokaz umiejetnosci danego uczestnika, ktory moze zaoszczedzic dosc spore pieniadze. Nie mamy zamiaru nigdzie tego uzywac (choc licencja jest jasno okreslona), chyba ze podczas konferencji, promujac dodatkowo zwyciezce. Jak dla mnie same plusy.

A to ze tematyka jest Front-Trends, to chyba naturalne. Zapewne da sie zrobic fajne efekty czy cokolwiek o bialych niedzwiedziach, ale no, sami wiecie ;-)

Pozdrawiam

5

Co do targetu, ma on chyba najmniejsze znaczenie, ale chyba nie musze mowic, ze jest to szansa dla np. niepracujacych, ale zdolnych, by dostac sie na konferencje. :-)

6

Nie ma co ukrywać, że takie eventy skierowane są do osób, które a) na to stać b) wyśle na nie firma.

Rzesze młodych, zdolnych osób, które dzięki możliwości uczestniczenia w konferencji za darmo mogą spotkać się z branżą i może dzięki temu może dostać szansę – a co – na dobrą pracę są na pewno nie małe.

Czy to źle, że taką szansę dajemy? :)

czerski
7

Mój komentarz bardziej dotyczył formy w jakiej chcecie pewne problemy rozwiązać a nie fakt, że chcecie je rozwiązać.
Brak materiałów reklamowych, jeśli nie ma funduszy, to chyba najlepiej przez jakiś barter z wybranymi profesjonalistami załatwić, tak podejrzewam to się robi na świecie (i dla was efekt może być dużo lepszy niż w przypadku konkursu).
Umożliwienie uczestnictwa w konferencji osobom, które są pasjonatami w temacie, a które na to nie stać – jestem całym sobą za! Przeznaczcie pulę, roześlijcie do wybranych szkół lub ogłoście widełki, zbierzcie zgłoszenia, chętnych wylosujcie/wybierzcie, będzie git :-)
Bo tak, to mamy konkurs jak za starych „dobrych” czasów. Szacowne grono oceniających profesorów, jakaś liczba uczniów, z których tylko subiektywnie najlepsi coś dostaną w zamian. Reszta będzie miała po prostu niedoceniony projekt do portfolio i zniechęconą minę – mnie to jakoś do końca nie przekonuje.

.. ale ok już się nie czepiam, to też tylko moje subiektywne zdanie :) Sam się nie mogę konferencji doczekać i z przyjemnością do tak trafionej(!) incjatywy się dołożę kupując bilet ;-)

8

Brak materiałów reklamowych, jeśli nie ma funduszy, to chyba najlepiej przez jakiś barter z wybranymi profesjonalistami załatwić, tak podejrzewam to się robi na świecie (i dla was efekt może być dużo lepszy niż w przypadku konkursu).

A teraz prosze o wyszczegolnienie, gdzie napisano, ze to beda materialy reklamowe dla naszej konferencji. Nie budujemy naszej identyfikacji na zewnetrznych, a wiec niespojnych koncepcyjnie i graficznie materiałach.

Przeznaczcie pulę, roześlijcie do wybranych szkół lub ogłoście widełki, zbierzcie zgłoszenia, chętnych wylosujcie/wybierzcie, będzie git :-)

A czym to sie rozni od tego, co mamy? W dodatku dostep do niego ma kazdy (a wiec nie zamykamy sie na ludzi tylko ze szkol).

chętnych wylosujcie/wybierzcie

Wybieramy, w dodatku na bardzo sprawiedliwych warunkach.

Reszta będzie miała po prostu niedoceniony projekt do portfolio i zniechęconą minę – mnie to jakoś do końca nie przekonuje.

Regulamin jest jasny i kazdy, kto wezmie udzial w konkursie musi sie liczyc z jego konsekwencjami.

.. ale ok już się nie czepiam, to też tylko moje subiektywne zdanie :) Sam się nie mogę konferencji doczekać i z przyjemnością do tak trafionej(!) incjatywy się dołożę kupując bilet ;-)

Dziekuje i mam nadzieje, ze spotkamy sie 21-22 pazdziernika na konferencji!

Pozdrawiam

9

Jest już jakiś zwycięzca? Może jakaś galeria? ;)

10

Konkurs zostal zakonczony oczywiscie wedlug regulaminu, czyli 27 czerwca. Przyszlo bardzo malo prac, wiec galerii nie bedzie. Wasza strata ;-)

A wygral Adam Babik.

Pozdrawiam

Dodaj komentarz

Dozwolone tagi: <blockquote>, <code>, <strong>