Radar.pl – złap dobrą cenę?

Kolejny gracz na rynku porównywarek cenowych. Tym razem, przesycony do granic możliwości rynek, uzupełni o2.pl ze swoim radar.pl.

Co prawda nie korzystam z tego typu narzędzi, ale rozum pozwala mi jeszcze na chłodną kalkulację. Ciekaw jestem, co zaoferuje nowy produkt portalu, bo nic, co mogłoby w tej branży zaskoczyć użytkowników, nie przychodzi mi na złość do głowy. Mamy już nokaut.pl, ceneo.pl i całą gamę innych tego typu narzędzi. Plusy z korzystania z Radaru musiałyby być niewątpliwie duże, by, przywiązana do marki społeczność polskich Internautów, rzuciła się nań niepohamowanym szturmem.

Chociaż… Jest jedna zaleta Radar.pl – wreszcie ktoś przypomniał sobie, że 10 klonów serwisu pudelek.pl pod jedną banderą to szczyptę za dużo.

za Madsem

Komentarze

1

o2.pl to nie taki mały gracz, a dotychczas porównywarki działały raczej samodzielnie, duża baza użytkowników może (ale nie musi) przyczynić się do jego sukcesu

2

Co raczej nie zmienia faktu, ze Radar bedzie jednym z wielu takich serwisow, oferujacych mniej wiecej to samo. Choc moge sie mylic, chcialbym, naprawde :-)

3

Spójrzcie proszę na największe oszustwo w sieci wśród porównywarek cenowych : http://www.eeeby.pl należy do właściciela sklepów maximedia.pl , Shees.pl , Camcoo.com .Najzabawniejsze w tym jest to że wszyscy którzy dodają swoje sklepy przyczyniają się do wzrostu popularności swojej konkurencji :-) .
Jedno co trzeba przyznać to jest to świetny pomysł na indeksowanie własnego sklepu.

siula
4

Teraz zatrzęsienie tych porównywarek. Moim zdaniem albo będą się specjalizowały – np. http://dulos.pl albo znikną za kilka lat. Miejsce jest tylko na 3 globalne porównywarki i po jednej branżowej.

milosz
5

Jak o2 będzie dawać linki do radaru na wszystkich swoich serwisach to się wypromują. Portal ma siłę przebicia. Serwis w sumie może być, więc kto wie…

Dodaj komentarz

Dozwolone tagi: <blockquote>, <code>, <strong>