Falsy Values – co nas czeka w tym tygodniu

Już lada moment rozpoczyna się Falsy Values Workshops and Conference. Środę i czwartek spędzamy na workshopach, w piątek słuchamy prelekcji.

Twitter

Przypominam, że najświeższe informacje o konferencji znajdziecie na Twitterze: @falsyvalues. Oficjalny hashtag konferencji: #falsyvalues.

Workshopy

Najważniejsza informacja – należy przynieść ze sobą laptopa!

Miejsce

Workshopy zlokalizowane będą przy Al. Jana Pawła II 27 w siedzibie Golden Floor (należy szukać głównego wejścia naprzeciwko Hali Mirowskiej przy Coffee Heaven). Planujemy również oznaczyć to miejsce bannerami.

Konferencja odbędzie się w Kinie Femina w sali C. Do naszej dyspozycji są dwa piętra na lunch i przerwy kawowe, być może również zaplecze za salą (szczególnie ważne dla palaczy ;-))

Rejestracja każdego dnia rozpoczyna się od 8 rano. Workshopy, jak i konferencja trwają od 9 do 17. Aby ułatwić nam zadanie, fajnie byłoby, gdybyście przyszli z wydrukowanymi biletami.

Z ciekawostek, jeśli ktoś poczułby potrzebę – przy venue workshopów jest wspomniane Coffee Heaven, natomiast naprzeciwko Kina Femina – Starbucks oraz KFC.

Impreza

W czwartek od 19 w klubie Rabarbar w Warszawie odbędzie się główna konferencyjna impreza dzięki firmie Pusher – tzw. Pusher Party! Uczestniczyć w niej będzie mógł każdy – jeśli kupiłeś bilet tylko na dzień konferencji nie ma problemu, przyjdź z biletem i rozkoszuj się darmowymi drinkami i przekąskami od naszych sponsorów. Z Golden Floor do Rabarbaru jest tylko kilka przystanków tramwajowych!

Jeszcze raz wielkie dzięki dla sponsorów: Mozilli, Nokii, DevMeetings, Pushera oraz Gadu-Gadu!

Komentarze

1

Czy na ticket workshopa mogę gdzieś zaparkować w tym całym Golden Floor?

Timi
2

Szkoda, że impreza jest przed konferencją – uważne słuchanie na konferencji będzie potem mocno utrudnione. ;]

Dodaj komentarz

Dozwolone tagi: <blockquote>, <code>, <strong>