Szukam front-endowców z pasją

Mało działo się tutaj przez ostatnie miesiące, głównie dlatego, że mocno rozwijałem Functionite – firmę developersko – szkoleniową. Tam jest teraz moja pasja i serce. W związku z tym szukam ostatnio developerów do współpracy – zerknijcie na ogłoszenie. Wydaje mi się, że mało firm w Polsce robi takie rzeczy, jak my, a będzie jeszcze ciekawiej…

Functionite, grupa front-endowców do zadań specjalnych, rośnie w siłę! Szukamy front-end developerów do ambitnych projektów, głównie na zagraniczny rynek.

Naszą firmę tworzą osoby aktywnie uczestniczące w społeczności front-endowej. Ferrante.pl, JS News, HTML5 i CSS3: pierwsze kroki, meet.js, czy javascript.pl to projekty, które tworzyliśmy od zera. Jeden z nas jest też współtwórcą konferencji Front-Trends oraz autorem książki How to Code in HTML5 and CSS3, którą polecają słynni Jeffrey Zeldman czy Jeremy Keith. Oprócz tego, nasze osobiste doświadczenie czerpaliśmy w pracy przy projektach dla m.in. Zyngi, Airbnb, Saxo Banku czy Nokii.

Jesteśmy więc firmą zorientowaną na naukę, wymianę doświadczeń i przekazywanie wiedzy. Znacie nas. Przy okazji staramy się robić fajne i świeże projekty, przy których każdy punkt widzenia jest mile widziany. Dlatego poszukujemy osób, które zechciałyby się razem z nami uczyć, jak i te z doświadczeniem, które wypatrują nowych wyzwań i chciałyby pracować z ludźmi tworzącymi scenę JavaScript w Polsce od kilkunastu lat.

Wymagania: umiejętność logicznego myślenia, poczucie humoru, dystans do siebie, umiejętność przyznania się do błędu, częste zadawanie pytań, szacunek dla współpracowników, kultura osobista, pokora

Szukamy osób na różnych poziomach. Zaczynając od tych, znających jedynie podstawy JS (nauczymy Was czego trzeba) do programistek/programistów React, Backbone czy Angular.js. Praca zdalna, w przyszłości chętni mogą przychodzić do biura wink emoticon, ale wszystko zależy od osobistych preferencji.

Piszcie na contact@functionite.com

Komentarze

1

Mail wysłany :)

2

Dzięki

3

Hmm, zastanawiam się i zastanawiam.. Nadal aktualne?

4

Również chciałbym wiedzieć czy nadal aktualne

Sebastian
5

I ja zapytam czy nadal aktualne? :-)

Fera
6

tak

Dodaj komentarz

Dozwolone tagi: <blockquote>, <code>, <strong>