Wprowadzenie do node.js i inne webinary

Jak zapewne wiecie, ostatnio dużo czasu inwestuję w serwis kodu.je, który zawiera krótkie i dłuższe lekcje o programowaniu z pierwszej ręki – od programistów z doświadczeniem w wielu projektach.

Robimy bardzo wiele rzeczy, organizowaliśmy już korepetycje z front-endu, webinar o używaniu Gulpa czy też Podstawy Programowania w JavaScript. Wiele webinarów jest płatnych, ale bardzo nam zależy na dawaniu community wartościowych materiałów za darmo. Oto kilka z nich, które dodaliśmy ostatnio:

node-js

Kolejnymi webinarami, jakie poprowadzimy będzie Wprowadzenie do node.js. Opowiemy o tym, jak zainstalować, używać i deployować aplikacje w node.js. Omówimy moduły, asynchroniczność i dobre praktyki. Serdecznie Was zapraszam na ten webinar.

koduje-events

Innym zbliżającym się webinarem będzie webinar z MVC w JavaScript. Omówimy sobie najważniejszy wzorzec projektowy w historii. Będzie dużo porad, kiedy stosować kontrolery, jak uniknąć grubych widoków i jak pobierać dane do modeli. Wszystko na podstawie kilkuletniego doświadczenia w programowaniu aplikacji SPA z frameworkami MV* i bez.

Komentarze

Brak komentarzy!

Dodaj komentarz

Dozwolone tagi: <blockquote>, <code>, <strong>